Národní knihovna České republiky

  • na webu
  • v katalogu
  • eds katalog
Nacházíte se zde: Úvod O knihovně Odborné činnosti Oddělení rukopisů a starých tisků Kontakty

Kontakty - Oddělení rukopisů a starých tisků

Vedoucí oddělení

PhDr. Veronika Procházková
E-mail: Veronika.Prochazkova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 508
Odborná činnost

Zástupce vedoucího, provoz studovny, příruční knihovna

Bc. Petra Hofbauerová
E-mail: Petra.Hofbauerova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 281

Rukopisy

Mgr. Miloš Dostál (0,5 úvazku)
E-mail: Milos.Dostal@nkp.cz
Tel: +420 221 663 281

PhDr. Renáta Modráková
E-mail: Renata.Modrakova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 133
Odborná činnost

PhDr. Alena Richterová, CSc. (0,5 úvazku)
E-mail: Alena.Richterova@nkp.cz.
Tel: +420 221 663 284
Odborná činnost

PhDr. Milada Svobodová
E-mail: Milada.Svobodova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 281
Odborná činnost

Inkunábule a postinkunábule

PhDr. Kamil Boldan
E-mail: Kamil.Boldan@nkp.cz
Tel: +420 221 663 133
Odborná činnost

Staré tisky

Mgr. Markéta Bendlová
E-mail: Marketa.Bendlova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 281
Odborná činnost

PhDr. Alena Císařová Smítková
E-mail: Alena.Smitkova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 281
Odborná činnost

Mgr. Tereza Paličková (také vývozy knih do zahraničí)
E-mail: Tereza.Palickova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 281
Odborná činnost

RNDr. Jana Vackářová
E-mail: Jana.Vackarova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 281
Odborná činnost

Knihopis

Mgr. David Mach
E-mail: David.Mach@nkp.cz
Tel: +420 221 663 133
Odborná činnost

Mgr. Jakub Fryje (úvazek na základě projektu Knihověda.cz: Portál k dějinám české knižní kultury do roku 1800, poskytovatel Ministerstvo kultury ČR, program NAKI II, číslo projektu DG16P02H015)
E-mail: Jakub.Fryje@nkp.cz

Tel: +420 221 663 414, Tel: +420 221 663 281

Mapová sbírka

Mgr. Jan Vojtíšek (0,5 úvazku)
E-mail: Jan.Vojtisek@nkp.cz
Tel: +420 221 663 281
Odborná činnost

Služby ve studovně

Mgr. Nikolay Balchev
E-mail: Nikolay.Balchev@nkp.cz
Tel: +420 221 663 280

Expedice

Ester Slaninová
E-mail: Ester.Slaninova@nkp.cz
Tel: +420 221 663 280

 

Veronika Procházková

01.11.2019